Agunariums

Esiet laipni lūgti uz unikālām attīstošajām nodarbībām mazuļiem un viņu vecākiem, kuru ietvaros mēs iedziļināsimies Jūsu mazuļa psiholoģiskās izaugsmes aizraujošā pasaulē. Mūsu nodarbības ir vērstas uz emocionālās harmonijas uzturēšanu, kā arī uzticamu attiecību pamatu veidošanu.

Mūsu pieredzējusi speciāliste Elīna Svatikova ir izstrādājusi inovatīvu programmu, kas stimulē ne tikai sīkās motorikas, koordinācijas, redzes un dzirdes uztveres attīstību, bet arī attīsta empātijas, pašizpausmes un apkārtējās pasaules uztveres spējas.

Nodarbību laikā mazuļi kopā ar vecākiem piedalīsies interaktīvajās spēlēs, dziesmiņās un vingrojumos, kas ir speciāli pielāgoti viņu vecumam. Mūsu nodarbības palīdzēs Jums un Jūsu mazulim iemācīties atpazīt savas un apkārtējo emocijas, kas ir svarīgs solis veselas emocionālās kompetences veidošanā. Apmeklējot mūsu nodarbības, Jūs varēsiet ne tikai attīstīt savas prasmes, bet arī stiprināsiet saikni starp Jums un Jūsu mazuli.

 

АГУНАРИУМ_1.png


Mēs aicinām vecākus aktīvi piedalīties nodarbībās, radot siltu un atbalstošo atmosfēru mijiedarbībai. Kopīgi mēs pētīsim metodes, kas palīdzēs stiprināt saikni starp Jums un bērnu, bagātināt komunikāciju un uzlabot bērna vajadzību izpratni.

Pievienojieties mums priecīgiem un izglītojošiem momentiem, kur attīstība un mīlestība iet roku rokā un katrs moments kļūst par svarīgu soli Jūsu mazuļa izaugsmes neatkārtojamajā ceļojumā.

 

 

Nodarbības vada

elina  Elīna Svatikova

    Geštaltterapeite (Rīgas Geštalta institūts), ģimenes psihoterapeite, pedagoģijas maģistre
    Vadošā speciāliste bērnu fiziskās un psihoemocionālās attīstības jomā ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi
    Profesionālo interešu joma: individuālā, grupas un ģimenes psihoterapija, darbs ar bērniem un pusaudžiem,
    darbs ar hiperaktīviem bērniem.


Drukāt