Ģimenes centrs IGMALIN

 

Mūsu "Ģimenes centra IGMALIN" durvis tika atvērtas 2009.gada 12.aprīlī. Mēs atrodamies Rīgā, Pļavniekos, Lūbanas iela 125a-2 - jaunās, gaišās un bērniem draudzīgās telpās.

Mēs gūstam pirmos panākumus un ar mums iegūst pirmos draugus: attīstības nodarbības bērniem no 6 mēnešu vecuma, dienas attīstības grupa.

Ar mums mēs paplašinām prasmes: aritmētika, runas attīstība, logopēds, sagatavošanās skolai, sagatavošanās eksāmeniem, TRIZ.

Mēs saņemam sparu: zumba, joga bērniem un pieaugušajiem, dejas mātēm.

Mēs mācāmies valodas: latviešu, angļu, franču, zviedru.

Mēs attīstām radošās spējas: zīmēšana, modelēšana, mūzikas nodarbības, kaligrāfija, teātra studija.

Pie mums bērni, pusaudži un pieaugušie saņem emocionālu atbalstu, psihologa un psihoterapeita palīdzību.

Image
Image

Programmas

 

Image
Image

Agrīnās attīstības sistēma

Programma bērniem ar autisma spektra traucējumiem

Geštalta pieeja pedagoģijas praksē

Komunikāciju spēju attīstība

Virtuālā realitāte pusaudžiem

Un daudz cits

Kāpēc izvēlēties Igmalin?


Mērķis - laimīga ģimene! Kur vīrietis un sieviete būvē attiecības ar mīlestību, cieņu un pieņemšanu, kurās „kling-klang" ienāk mūsu Saulīte, Peciņa, Dūduks... Šajā pašā brīdī mūsu dzīve mainās. Mainās jēga un ikdiena. Nāk klāt izaicinošs un skaists uzdevums: kļūt par pavadoņiem jaunu pamatu būvēšanā - mūsu bērna veselīgas un pašpaļāvīgas personības veidošanā. Apzinoties un uzņemoties šo atbildību, mūs var pārņemt dažādu, pat pretrunīgu sajūtu gamma: prieks, bailes, apjukums, nedrošības, vainas sajūta u.c.. Lai arī šīs sajūtas pārdzīvo daudzi un reaģē uz tām dažādi, Jūsu iespēja ir šeit un tagad - šo tik īso un īpašo laiku nepamest neatgriezeniskā pašplūsmā, bet katru dienu padarīt pilnvērtīgu, katru kopā būšanas brīdi - patiesu, mīlestības un sapratnes pilnu.

Mūsu vērtība ir ģimene! Mērķis - laimīga ģimene!

Mūsu vērtība ir ģimene! Mērķis - laimīga ģimene! Kur vīrietis un sieviete būvē attiecības ar mīlestību, cieņu un pieņemšanu, kurās „kling-klang" ienāk mūsu Saulīte, Peciņa, Dūduks... Šajā pašā brīdī mūsu dzīve mainās.

Pieredze

Ar  prieku dalīsimies savās zināšanās un pieredzē, kopā ar Jums veidosim atbalstošu un drošu vidi, kur tikt galā ar jaunām situācijām, uzdevumiem, un ļausimies šim dzīves brīdim!

Aprīkojums

Centrs ir aprīkots ar īpašām profesionālām telpām dažāda vecuma bērniem.

Jūsu vēlmes

Mēs aicinām izmantot  šo iespēju un tikties šeit - „IGMALIN Ģimenes centrā", kopā ar citiem mammām/tētiem ar līdzīgām vērtībām un vienu mērķi: lai mēs un mūsu bērni būtu veseli un laimīgi.

Kontakti

Mūsu adrese

Brāļu Kaudzīšu iela 13

E-Pasts

info@igmalin.lv

Telefoni

Tel: 28353220 | 29504498 (logopeds)