Yoga bērniem un pusaudžiem (7-13 gadi)

Stipra veselība ne vienmēr ir saistīta ar aktīvu sporta veidu sviedros un elpas trūkumā!

Muguras un stājas stiprināšana, dažādu muskuļu grupu attīstīšana, izturība un spēks harmonijā ar sevi: joga ļauj virzīt enerģiju īstajā virzienā, apvienojot fiziskās aktivitātes ar izpratnes palielināšanu par pasauli apkārt. 

Ar ko bērnu joga atšķirās no pieaugušo?

Bērni nenodarbojas ar jogu, viņi to spēlē!
Nodarbības notiek izklaidējošos vingrinājumos un jogas spēlēs. Mēs stiprinām fizisko veselību - muskuļu tonusu, koordināciju un lokanību, attīstām motoriku un līdzsvara izjūtu, un tajā pašā laikā nonākam pie emocionālās stabilitātes un mācāmies uztvert sevi un citus.

Īpaši noderīgas šīs nodarbības būs tiem, kas bieži slimo ar saaukstēšanos un nervu sistēmas slimībām, kā arī bērniem ar paaugstinātu trauksmainības sajūtu un uzbudināmību.

Child-play joga:
 -- veicina līdzsvara izjūtas attīstību;
 -- uzlabo koordināciju, elastīgumu un izturību;
 -- veido pareizu stāju;
 -- normalizē svaru;
 -- attīsta iztēli;
 -- māca kontrolēt emocijas;
 -- uzlabo spēju koncentrēties un asimilēt informāciju.

Nodarbības tiek vadītas atkarībā no dalībnieku sagatavotības līmeņa. Individuālā pieeja ļauj bērniem būt harmonijā ar sevi, savu ķermeni un apkārtējo vidi. 

Pierakstam zvanīt: 28353220

Nodarbības vada:

OlgaGoldbergaOlga Goldberga

Sertificēta jogas pasniedzēja.12 gadus aktīvi praktizē jogu un  vēdiskās zināšanas.

Pabeigusi Eiropas Tibetas Medicīnas un Jogas Akadēmiju, sākot ar 2010.gadu vada individuālas un grupu hatha jogas nodarbības. Uzskata, ka hatha jogas nodarbības var normalizēt veselību, atbrīvoties no slimībām, palīdzēt tikt galā ar lieko svaru, mazināt stresu un sakopt jebkuru dzīves jomu.


Drukāt