Agunarium - pašiem mazākiem

Kopš piedzimšanas vissvarīgākā persona bērna dzīvē ir mamma! Mātes psiholoģiskais, fiziskais, emocionālais stāvoklis ir ļoti svarīgs bērna harmoniskai attīstībai! Turklāt bērns piedzimst ģimenē, kur jau ir noteikts dzīvesveids, tradīcijas, nodibinātas attiecības. Šī ir visa darba sistēma, un saskaņā ar sistēmu likumiem, kad tajā parādās jauns cilvēks, tas zaudē līdzsvaru un kļūst nestabilāks. Tāpēc, jo ātrāk tiek nodibināts mātes kontakts ar bērnu, jo ātrāk sieviete kļūst mierīgāka un ātrāk visu sistēmu kopumā var uzlabot.
Attiecīgi savās nodarbībās mēs runāsim par visiem šiem līdzīgajiem brīžiem un pārliecināsimies par māšu emocionālās stabilitātes saglabāšanu.

Iepriekš, kad sabiedrība sastāvēja no daudzbērnu ģimenēm, jaunā māte saņēma gan psiholoģisku atbalstu, gan fizisku palīdzību no savas ģimenes sievietēm - mātēm, māsām, vecmāmiņām, tantēm.
Un tagad tikai dažiem cilvēkiem ir tik plašs atbalsts un palīdzība. Mūsu uzdevums ir sniegt mātei un bērnam viņu dzīvei svarīgas zināšanas: informāciju, atbalstu, apmācību. Līdztekus tam bērnā tika ieviesta vēl viena svarīga prasme - socializācijas prasme. 

Jau ir pierādīts, ka jo vairāk cilvēku bērns redz no dzimšanas, jo labāk viņš tos atpazīs. Un ja ģimenē ir viens vai divi locekļi, kā rīkoties tad?

Mūsu nodarbības sastāv no 3 blokiem, kur katrs kalpo savam mērķim un kopumā veido harmonisku veselumu.

Pirmajā blokā ir informācija vecākiem, mātes emocionālā stāvokļa harmonizēšana.

Nākamais bloks - tieši darbs ar bērniem. tie ir masāžas, vingrošanas, logaritmisko vingrinājumu elementi.
Pēc nodarbību apmeklēšanas vecāki ievērojami paplašinās prasmes rūpēties par bērnu un ar viņu spēlēties, kas ievērojami atvieglo dzīvi un saziņu ar bērnu. Piemēram - vienkārši ģērbjoties, mēs ieslēdzam spēles elementu, kas labvēlīgi ietekmē mazuļa attīstību.

Un 3. bloks ir socializācija. Pieaugot, bērna komunikācijas sfēra paplašināsies, bet komunikācijas prasmes tiks ieliktas tieši tagad - no pirmajām dienām.

Sadalījums grupās notiek pamatojoties uz bērnu vecumu un attīstīstības stadiju, jo katram dzīves periodam ir savi uzdevumi, kas ir vissvarīgākie harmoniskai attīstībai! 

Pieraksts pa tālruni: 26804601

Nodarbības vada:
elinaElīna Svatikova

Ģimenes centra IGMALIN vadītāja un vadošā speciāliste
Magistra grāds pedagoģijā
Fiziskās un psihoemicionālās attīstības vadošā specialiste Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi
Geštalta terapeite (Rīgas Geštalta Institūts), ģimenes psihoterapeite
Profesionālo interešu joma: individuālā, grupu un ģimenes psihoterapija, darbs ar bērniem un pusaudžiem, darbs ar hiperaktīviem bērniem.


Drukāt