Emocionālās attīstības kurss "Smilšu pasaka"

песокIGMALIN Ģimenes centrs aicina 5-6 gadu bērnu un sākumskolas skolēnus uz emocionālās audzināšanas kursu ar pasaku terapijas un smilšu terapijas metožu pielietošanu. 

Mēs pamanām, ka šobrīd pasaule valdoša situācija ir īpaši nestabila un pieaugušajiem parādījās daudz uztraukuma un stresa, kas ļoti iespaido arī mūsu bērnus. Bērni var labi to nolasīt, bet nav spējīgi saprast vecuma un un interpretācijas trūkuma dēļ.  Bet vecāks bieži negrib vai nevar izskaidrot.

Skumjas, dvēseles pārdzīvojumi, niknums - bieži mēs mēdzam nepieskarties šiem tematiem, lai pasargātu mūsu bērnu. Bet tieši savu jūtu apzināšanās ir pirmais solis kā tikt ar tiem galā!

Jūtas ir ļoti sarežģīts temats. Pagaidām bērni vēl nav pilnībā iemācījušies pareizi atšķirt tās un saprast, ko tiesi šobrīd jūt. Tāpēc viņiem parādās grūtības, kad vajag savas emocijas savaldīt,un vecākus tas biedē. Mēs uztraucamies un zaudējam pārliecību: kas notiek ar bērnu? kā veidot kontaktu? izrunāt vai noklusēt?

Mēs organizējam nodarbību kursu "Smilšu pasaka". Grupa ir mērķēta bērnu iepazistināšanai ar dažādām jūtām un emocijām. Mēs mācīsimies tās pamanīt, apzināties un nodzīvot. Meklēsim piemērotus veidus, kā savas emocijas savaldīt - priecāties, atbrīvoties no dusmām, izrādīt empātiju.
Nodarības būs jums piemerotas, ja bērns netiek galā ar savu emociju savaldīšanu vai nevar neizprot citu jūtas, ir kašķīgs vai pārāk flegmatisks, neierasti reaģē uz notiekošo, garastāvoklis strauji mainās.

Nodarbības notiek pēc pasaku terapijas metodes ar smilšu terapijas elementu pielietošanu. Nodarbības notiek krievu valodā.

Kurss sastāv no 12 nodarbībām un maksā 180 eiro. Tiekamies otrdienās un ceturtdienās plkst.18.

Pieraksts pa tālr. 26804601.

Nodarbības vada:
daniella Daniella Svatikova

Pedagoģe, speciāliste pasaku terapijas jomā.


Drukāt